Bilde ikke tilgjengelig
Bilde ikke tilgjengelig
Vennligst vent. Din forespørsel er under behandling.
{0} Time(r)
{0} Dag(er)
{0} Uke(r)
{0} Måned(er)
{0} År

mer info

Klikk på LES MER for å komme til en detaljert side om varen

Om Norli Libris AS

Norli Libris AS

Norli Libris AS er morselskap i Norli Libris-konsernet og er fellesadministrasjon for Norli, Libris og Kontorspar-kjedene. Norli Libris har felles avdelinger for kategori, marked, økonomi og IT. Norli Libris AS eier kjedene Norli og Libris direkte. Butikkene i Norli er eid av Norli Libris AS direkte, mens butikkene i Libris i hovedsak eies av lokale kjøpmenn. Norli Libris har hovedkontor og administrasjon i Oslo. post@norli.no / 23 19 82 00.


    • Norli er en ordentlig bokhandel med stort utvalg og alltid gode tilbud. Kjeden består av 121 butikker. Se informasjon om kontaktpersoner og mer om Norli-kjeden under Om Norli-kjeden


    • Libris-kjeden består av 58 butikker og er din lokale bokhandel. Henvendelser vedrørende Libris-kjeden kan gjøres til jth@norlilibris.no. Henvendelser vedrørende den enkelte butikk, se kontaktinformasjon til Libris-butikkene og mer om Libris på Libris.no


    • Kontorspar-kjeden består av 26 lokalt eide forhandlere av kontor, data, hygiene og kantineprodukter. Se mer om Kontorspar på Kontorspar.no


    • Thanke er sentrallager for kjedenes butikker og ligger på Lierstranda ved Drammen. Henvendelser vedørende Thanke kan gjøres til kundeservice@thanke.no eller på telefon +47 24 12 59 00



Norli Libris AS eier 100% av selskapene:


• Thanke AS som er kjedenes sentrallager og grossistenhet.
• Kontorspar AS som er kjedekontor for Kontorspar-kjeden. www.kontorspar.no

Ledergruppen i Norli Libris består av:


• Administrerende direktør, John Thomasgaard, john.thomasgaard@norlilibris.no / 450 05 830
• Økonomisjef (kst.), Bjørn Jarle Andersen, bjorn.jarle.andersen@norli.no / 901 55 162
• Direktør Kategori og marked, Kim-Are Andersen, kim-are.andersen@norlilibris.no / 474 62 487
• Direktør Logistikk/Thanke, Jens Sageng, jens.sageng@thanke.no / 901 84 021
• Direktør Eiendom og etablering, Tor Johansen, tor.johansen@norlilibris.no / 918 71 654
• Leder virksomhetsstyring, Hans Erik Bjørnerud, hans.erik.bjornerud@norlilibris.no

Norli Libris eies med 51 % av Aschehoug og 49 % av Norgesgruppen.


Kontaktinformasjon Norli Libris:


• Kategori og innkjøp – kategori@norli.no
• Økonomi – okonomi@norli.no

 

Norli Libris AS hovedkontor
Adresse: Gullhaug Torg 1, 0484, Oslo.
Postadresse: Postboks 4634 Nydalen, 0405 Oslo
Telefon: 23 19 82 00
E-post: post@norli.no