Four Dead Queens

Pocket
Engelsk
Four Dead Queens
Four Dead Queens
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 432
  • Forfatter: Astrid Scholte
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781984813657
  • Utgivelsesår: 2019
  • Andre medvirkende: Scholte, Astrid
Se flere produktegenskaper
169,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 2-4 virkedager.

*Gjelder fagbøker for høyskole/universitet. Ikke bøker utgitt i 2020/2021. Gjelder t.o.m. 15. februar.

For å få medlemspris:

– Legg varen i handlekurv.

– I handlekurven velger du om du er eller vil bli medlem, og få medlemspris.

An enthralling and beguiling murder mystery fantasy perfect for fans of Red Queen and Three Dark Crowns.
Four dead queens. Three days to catch a killer. Two forbidden romances.
One shocking twist you won't see coming.

Seventeen-year-old Keralie Corrington may seem harmless, but she's, in fact, one of Quadara's most skilled thieves and a liar. Varin, on the other hand, is an honest, upstanding citizen of Quadara's most enlightened region, Eonia. He runs afoul of Keralie when she steals a package from him, putting his life in danger. When Varin attempts to retrieve the package, he and Keralie both find themselves entangled in a conspiracy that leaves all four of Quadara's queens dead.

With no other choices and on the run from Keralie's former employer, the two decide to join forces, endeavoring to discover who has killed the queens and save their own lives in the process. When their reluctant partnership blooms into a tenuous romance, they must overcome their own dark secrets in hopes of a future together that seemed impossible just days before. But first they have to stay alive and untangle the secrets behind the nation's four dead queens.

An enthralling fast-paced mystery where competing agendas collide with deadly consequences, Four Dead Queens heralds the arrival of an exciting new YA talent.
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.