GRATIS frakt på ALT! (Ikke klikk og send) Les mer

Frankly in love

Engelsk
Frankly in love
Frankly in love
  • Forfatter: David Yoon
  • Antall sider: 432
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: Vigmostad & Bjørke AS (VB Import)
  • Nivå: 12-16
  • EAN: 9781984816498
  • Kom i salg: 4. sep. 2019
  • Utgivelsesår: 2019
  • Andre medvirkende: Yoon, David (for)
  • Utgave nr.: 1
  • Emnekategori: Skjønnlitteratur for barn og ungdom: kjærlighet og vennskap
Se flere produktegenskaper
149,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Varen er utsolgt på nett - vi sender fra butikk! Kun Vipps - butikken sender betalingsinfo. Se fraktkostnader her

This smart, romantic, and totally original coming-of-age YA contemporary debut about a Korean-American teen falling in (and out) of love is perfect for fans of The Sun is Also a Star, Eleanor & Park, and Simon vs. the Homo Sapiens Agenda. Two friends. One fake dating scheme. What could possibly go wrong? Frank Li has two names. There's Frank Li, his American name. Then there's Sung-Min Li, his Korean name. No one uses his Korean name, not even his parents. Frank barely speaks any Korean. He was born and raised in Southern California. Even so, his parents still expect him to end up with a nice Korean girl--which is a problem, since Frank is finally dating the girl of his dreams: Brit Means. Brit, who is funny and nerdy just like him. Brit, who makes him laugh like no one else. Brit . . . who is white. As Frank falls in love for the very first time, he's forced to confront the fact that while his parents sacrificed everything to raise him in
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.