GRATIS frakt på ALT! (Ikke klikk og send) Les mer

Last Kids on Earth, The

Pocket
Engelsk
4 stars
4 av 5 stjerner (32)
The last kids on earth
Last Kids on Earth, The
Last Kids on Earth, The
  • Forfatter: Max Brallier
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 240
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • Serienavn: The last kids on earth
  • Serienummer: 1
  • EAN: 9781405295093
  • Utgivelsesår: 2019
  • Andre medvirkende: Brallier, Max
Se flere produktegenskaper
Tilbudspris 104,- Ordinær pris 149,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 1-2 virkedager
'Forty-two days ago I was an ordinary kid, living an uneventful life. But now it's TOTAL MONSTER ZOMBIE CHAOS and I'm battling beasts on a daily basis. Crazy, right? But I know exactly how to make it through the zombie apocalypse.'




Meet Jack Sullivan, self-described as a late-blooming, slow-developing 13-year-old who has so far survived the zombie apocalypse by hiding out in his treehouse. Overnight Jack's life has become like the plot of a video game and he has come up with his own ULTIMATE FEATS OF APOCALYPTIC SUCCESS:

· Locate Quint Baker, best friend and inventor
· Find and rescue June Del Toro, his secret love interest
· Defeat Blarg, the biggest, baddest monster in town
· Become a zombie-fighting, monster-bashing tornado of cool!

The Simpsons meets The Walking Dead in the first book of a hilarious new monster adventure series. Fans of Wimpy Kid, Tom Gates, Barry Loser and Dogman will love accompanying Jack on his mission to become the post-apocalyptic action hero. With hilarious, action-filled illustrations from Douglas Holgate bringing the story to life on every page, The Last Kids on Earth will captivate even the most reluctant readers. Perfect for zombie-hunters of 8 years and upwards.



4 stars
4 av 5 stjerner (32) 4 0 5 32
5 stars
47%
4 stars
28%
3 stars
22%
2 stars
0%
1 stars
3%
  1. Morsom
  2. Rar
  3. Spennende
  4. Modig/tøff person
  5. Vennskap
  6. Fantasy
  7. Action

Flere tips om bøker som passer for ditt barn? Prøv Norli Junior Boktipser!

×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.