GRATIS frakt på ALT! (Ikke klikk og send) Les mer

Maggsie McNaughton's Second Chance

Pocket
Engelsk
Maggsie McNaughton's Second Chance
Maggsie McNaughton's Second Chance
  • Forfatter: Frances Maynard
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 336
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781529014150
  • Utgivelsesår: 2020
  • Andre medvirkende: Maynard, Frances
Se flere produktegenskaper
Tilbudspris 89,- Ordinær pris 149,-

Kjøp på nett

Bestilles fra England - Sendes fra oss innen ca 10 dager.
An uplifting, heartwarming novel about the power of friendship and reading, perfect for fans of Eleanor Oliphant, Three Things about Elsie and Elizabeth is Missing.