The Last Wilderness

A Journey into Silence

Pocket
Engelsk
The Last Wilderness
The Last Wilderness
  • Forfatter: Neil Ansell
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 320
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781472247124
  • Utgivelsesår: 2018
  • Andre medvirkende: Ansell, Neil
Se flere produktegenskaper
Tilbudspris 139,- Ordinær pris 199,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Varen er utsolgt på nett - vi sender fra butikk! Kun Vipps - butikken sender betalingsinfo. Se fraktkostnader her

Shortlisted for the 2018 Wainwright Golden Beer Book Prize, THE LAST WILDERNESS is a hauntingly beautiful memoir on nature and hearing loss, for readers of Macfarlane's THE OLD WAYS or John Lewis-Stempel's THE RUNNING HARE
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.