GRATIS frakt på ALT! (Ikke klikk og send) Les mer

Backlash

the gripping new crime thriller that will keep you on the edge of your seat

Pocket
Engelsk
Backlash
Backlash
  • Forfatter: Marnie Riches
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 368
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781409181972
  • Utgivelsesår: 2020
  • Andre medvirkende: Riches, Marnie
Se flere produktegenskaper
149,-

Kjøp på nett

Bestilles fra England - Sendes fra oss innen ca 10 dager.
Some secrets are meant to stay hidden... the second book in an explosive new thriller series from bestselling crime writer Marnie Riches. Perfect for readers who enjoy Martina Cole, Kimberley Chambers and Jessie Keane.