Redemption

Engelsk
5 stars
5 av 5 stjerner (573)
Department Q (3)
Redemption
Redemption
  • Forfatter: Jussi Adler-Olsen
  • Antall sider: 640
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: Vigmostad & Bjørke AS (VB Import)
  • Nivå: Voksen
  • Serienavn: Department Q (3)
  • EAN: 9781405912471
  • Kom i salg: 17. jul. 2013
  • Utgivelsesår: 2013
  • Tittel på originalspråk: Flaskepost fra P
  • Andre medvirkende: Adler-Olsen, Jussi (for)
  • Utgave nr.: 1
  • Emnekategori: Kriminal: politi, Skjønnlitteratur som er oversatt
Se flere produktegenskaper
129,-

Format

Kjøp på nett

Tomt på Nettlager. Sjekk klikk og hent
En flaskepost flyter i land ved kysten av Skottland, og havner til slutt hos etterforsker Carl Mørck i København. Han skjønner etter hvert, av det gamle brevet, at to gutter blei bortført en gang på 9 Redemption is the phenomenal third instalment in Jussi Adler-Olsen's internationally bestselling department Q series, which follows the Sunday Times smash hit Mercy and its sequel Disgrace. The prefect treat for all fans of the classic Scandinavian crime thriller in the vein of The Killing and Borgen!'For those suffering withdrawals from The Killing' The Times Two boys, brothers, wake tied and bound in a boathouse by the sea. Their kidnapper has gone, but soon he will return. Their bonds are inescapable. But there is a bottle and tar to seal it. Paper and a splinter for writing; blood for ink. A message begging for help . . .*Her husband will not tell the truth: where he goes, what he does, how long he will be away. For days on end she waits and when he returns she must endure his wants,
5 stars
5 av 5 stjerner (573) 5 0 5 573
5 stars
79%
4 stars
17%
3 stars
3%
2 stars
0%
1 stars
0%

Kilde: bokelskere.no. Terningkast 5 og 6 er slått sammen til 5 stjerner. Se lesernes omtaler av denne boka.