The Disappearing Act

Innbundet
Engelsk
  • Forfatter: Catherine Steadman
  • Format: Innbundet
  • Antall sider: 352
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781471189784
  • Utgivelsesår: 2021
  • Andre medvirkende: Steadman, Catherine
Se flere produktegenskaper
199,-

Kjøp på nett

Bestilles fra England - Sendes fra oss innen ca 10 dager.
The critically acclaimed and bestselling author Catherine Steadman returns with her next breathless, Hitchcockian thriller, full of twists that hit one after another - perfect for fans of Lisa Jewell, Harriet Tyce and Paula Hawkins.