Surrogate

'An absolute belter of a page-turner' HEAT

Innbundet
Engelsk
Surrogate
Surrogate
  • Forfatter: Susan Spindler
  • Format: Innbundet
  • Antall sider: 384
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9780349013770
  • Utgivelsesår: 2021
  • Andre medvirkende: Spindler, Susan
Se flere produktegenskaper
199,-

Kjøp på nett

Bestilles fra England - Sendes fra oss innen ca 10 dager.
For fans of Lullaby and Apple Tree Yard, a gripping debut novel of relationships, mothers and secrets...