GRATIS frakt på alle varer ut oktober! Les mer her

The Escape Room

'One of my favourite books of the year' LEE CHILD

Pocket
Engelsk
The Escape Room
The Escape Room
  • Forfatter: Megan Goldin
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 368
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781409189251
  • Utgivelsesår: 2019
  • Andre medvirkende: Goldin, Megan
Se flere produktegenskaper
149,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Varen er utsolgt på nett - vi sender fra butikk! Kun Vipps - butikken sender betalingsinfo. Se fraktkostnader her

'Welcome to the escape room. Your goal is simple. Get out alive.' - a twisty locked-room mystery for readers of Lee Child, Harlan Coben and Linwood Barclay
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.