The Legacy

Pocket
Engelsk
4 stars
4 av 5 stjerner (303)
The Legacy
The Legacy
  • Forfatter: Katherine Webb
  • Format: Pocket
  • Antall sider: 432
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781409117162
  • Utgivelsesår: 2010
  • Andre medvirkende: Webb, Katherine
Se flere produktegenskaper
169,-

Format

Kjøp på nett

Sendes innen 2-4 virkedager.
The first novel from Sunday Times bestselling author Katherine Webb. Perfect for fans of Kate Morton, Santa Montefiore and Victoria Hislop.
4 stars
4 av 5 stjerner (303) 4 0 5 303
5 stars
49%
4 stars
36%
3 stars
11%
2 stars
4%
1 stars
0%

Kilde: bokelskere.no. Terningkast 5 og 6 er slått sammen til 5 stjerner. Se lesernes omtaler av denne boka.