Galveston

Pocket
Engelsk
4 stars
4 av 5 stjerner (29)
Galveston
Galveston
  • Forfatter: Nic Pizzolatto
  • Format: Pocket
  • Antall sider: 272
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9780751557053
  • Utgivelsesår: 2014
  • Andre medvirkende: Pizzolatto, Nic
Se flere produktegenskaper
149,-

Format

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Varen er utsolgt på nett - vi sender fra butikk! Kun Vipps - butikken sender betalingsinfo. Se fraktkostnader her

From the creator of the hit HBO series True Detective comes a powerful, gleaming-dark thriller rich with Southern atmosphere. Roy Cady is by his own admission 'a bad man'. With a snow flurry of cancer in his lungs and no one to live for, he's a walking time-bomb of violence.

Following a fling with his boss's lover, he's sent on a routine assignment he knows is a death trap. Yet after a smoking spasm of violence, Roy's would-be killers are mostly dead and he is mostly alive. Before Roy makes his getaway, he finds a beaten-up woman in the apartment, and sees something in her frightened, defiant eyes that causes a crucial decision.

He takes her with him on the run from New Orleans to Galveston, Texas, permanently entwining their fate along a highway of seedy bars and fleabag hotels, a world of treacherous drifters, pick-up trucks, and ashed-out hopes, with death just a car-length behind. Nic Pizzolatto's highly acclaimed, Edgar Award-nominated thriller announces the arrival of a major new talent for fans of Dennis Lehane, James Lee Burke and Breaking Bad.
4 stars
4 av 5 stjerner (29) 4 0 5 29
5 stars
48%
4 stars
31%
3 stars
21%
2 stars
0%
1 stars
0%

Kilde: bokelskere.no. Terningkast 5 og 6 er slått sammen til 5 stjerner. Se lesernes omtaler av denne boka.


×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.