The Outcasts of Time

Pocket
Engelsk
The Outcasts of Time
The Outcasts of Time
  • Forfatter: Ian Mortimer
  • Format: Pocket
  • Antall sider: 400
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9781471146589
  • Utgivelsesår: 2018
  • Andre medvirkende: Mortimer, Ian
Se flere produktegenskaper
169,-

Kjøp på nett

Tomt på Nettlager. Sjekk klikk og hent
From the author described by The Times as 'the most remarkable historian of our time', the publication of Ian Mortimer's first work of historical fiction is a hugely exciting event. A stunningly high-concept story that is both as daring as it is gripping, it is perfect for fans of Conn Iggulden, SJ Parris and Kate Mosse.