Fallen

An Alex Verus Novel from the New Master of Magical London

Pocket
Engelsk
Alex Verus
Fallen
Fallen
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 384
  • Forfatter: Benedict Jacka
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • Serienavn: Alex Verus
  • EAN: 9780356511122
  • Utgivelsesår: 2019
  • Andre medvirkende: Jacka, Benedict
Se flere produktegenskaper
149,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 2-4 virkedager.
The tenth novel in the urban fantasy series which began with Fated - the Alex Verus novels are magic-filled fan favourites, perfect for readers of Jim Butcher and Ben Aaronovitch
Flere av samme forfatter
  1. Marked
    Benedict Jacka Marked
    149,-
    På lager
    Pocket
  2. Burned
    Benedict Jacka Burned
    149,-
    På lager
    Pocket
  3. Bound
    Benedict Jacka Bound
    149,-
    På lager
    Pocket
  4. Fated
    Benedict Jacka Fated
    169,-
    På lager
    Pocket
  5. Hidden
    Benedict Jacka Hidden
    149,-
    På lager
    Pocket
  6. Cursed
    Benedict Jacka Cursed
    149,-
    På lager
    Pocket
  7. Taken
    Benedict Jacka Taken
    149,-
    På lager
    Pocket
  8. Veiled
    Benedict Jacka Veiled
    149,-
    På lager
    Pocket
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.