Heir of fire

Pocket
Engelsk
Throne of glass
Heir of fire
Heir of fire
  • Innbinding: Pocket
  • Forfatter: Sarah J. Maas
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • Nivå: 12-16
  • Serienavn: Throne of glass
  • Serienummer: 3
  • EAN: 9781408839126
  • Kom i salg: 13. feb. 2017
  • Utgivelsesår: 2014
  • Andre medvirkende: Maas, Sarah J. (for)
  • Utgave nr.: 1
  • Emnekategori: Skjønnlitteratur for barn og ungdom: fantasy og magisk realisme
Se flere produktegenskaper
169,-

Format

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 1-2 virkedager
The heart-pounding, edge-of-your-seat third instalment to the Throne of Glass series is a New York Times bestseller and a must-read for fans of Game of Thrones Lost and broken, Celaena Sardothien's only thought is to avenge the savage death of her dearest friend: as the King of Adarlan's Assassin, she is bound to serve this tyrant, but he will pay for what he did. Any hope Celaena has of destroying the king lies in answers to be found in Wendlyn. Sacrificing his future, Chaol, the Captain of the King's Guard, has sent Celaena there to protect her, but her darkest demons lay in that same place. If she can overcome them, she will be Adarlan's biggest threat - and his own toughest enemy. While Celaena learns of her true destiny, and the eyes of Erilea are on Wendlyn, a brutal and beastly force is preparing to take to the skies. Will Celaena find the strength not only to win her own battles, but to fight a war that could pit her loyalties to her own people against those she has grown to love? This third novel in the Throne of Glass sequence, from New York Times bestselling author Sarah J. Maas, is packed with more heart-stopping action, devastating drama and swoonsome romance, and introduces some fierce new heroines to love and hate. Perfect for fans of The Hunger Games and Game of Thrones.
4 stars
4.93 av 5 stjerner (14)
5 stars
93%
4 stars
7%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 stars
0%

Passer for 12-16

Lesernes egne ord: Slik er denne boka!

Vurdert av 14 lesere.

  1. Spennende
  2. Modig/tøff person
  3. Vennskap
  4. Fantasy
  5. Magi
  6. Romantisk
  7. Action

Flere tips om bøker som passer for ditt barn? Prøv Norli Junior Boktipser!

Flere av samme forfatter
  1. Glasstronen
    Sarah J. Maas Glasstronen
    119,-
    På lager
    E-bok (Nr. 1)
  2. Kingdom of Ash
    Sarah J. Maas Kingdom of Ash
    149,-
    På lager
    Heftet (Nr. 7)
  3. A court of mist and fury
    Sarah J. Maas A court of mist and fury
    169,-
    På lager
    Heftet (Nr. 2)
  4. Crown of midnight
    Sarah J. Maas Crown of midnight
    149,-
    På lager
    Pocket (Nr. 2)
  5. Glasstronen
    Sarah J. Maas Glasstronen
    299,-
    På lager
    Innbundet (Nr. 1)
  6. A court of wings and ruin
    Sarah J. Maas A court of wings and ruin
    149,-
    På lager
    Pocket (Nr. 3)
  7. Tower of dawn
    Sarah J. Maas Tower of dawn
    129,-
    På lager
    Heftet
  8. Queen of shadows
    Sarah J. Maas Queen of shadows
    169,-
    På lager
    Heftet (Nr. 4)
  9. Glasstronen
    Sarah J. Maas Glasstronen
    179,-
    På lager
    Heftet (Nr. 1)
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.