I am, I am, I am

seventeen brushes with death

Heftet
Engelsk
I am, I am, I am
I am, I am, I am
  • Innbinding: Heftet
  • Antall sider: 304
  • Forfatter: Maggie O'Farrell
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: Vigmostad & Bjørke AS (VB Import)
  • Nivå: Voksen
  • Serienummer: 19
  • EAN: 9781472240750
  • Kom i salg: 6. sep. 2017
  • Utgivelsesår: 2017
  • Andre medvirkende: O'Farrell, Maggie (for)
  • Utgave nr.: 1
  • Emnekategori: Håndtere sykdom og diagnoser
Se flere produktegenskaper
229,-

Format

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 1-2 virkedager
I AM, I AM, I AM is Sunday Times bestseller and Costa Novel-Award winner Maggie O'Farrell's electric and shocking memoir of the near death experiences that have punctuated her life; it will appeal to readers of Cheryl Strayed's WILD or Joan Didion's THE YEAR OF MAGICAL THINKING. A childhood illness she was not expected to survive. A teenage yearning to escape that nearly ended in disaster. A terrifying encounter on a remote path. A mismanaged labour in an understaffed hospital.This is a memoir with a difference: seventeen encounters with Maggie at different ages, in different locations, reveal to us a whole life in a series of tense, visceral snapshots. It is a book to make you question yourself: what would you do if your life was in danger? How would you react? And what would you stand to lose? I AM, I AM, I AM is a book you will finish newly conscious of your own vulnerability, and determined to make every heartbeat count.
Flere av samme forfatter
  1. Hånden som først holdt min
    Maggie O'Farrell Hånden som først holdt min
    Tilbudspris 111,- Ordinær pris 159,-
    På lager
    E-bok (Nr. 3)
  2. Hva skjedde med Esme Lennox
    Maggie O'Farrell Hva skjedde med Esme Lennox
    Tilbudspris 111,- Ordinær pris 159,-
    På lager
    E-bok (Nr. 1)
  3. This must be the place
    Maggie O'Farrell This must be the place
    149,-
    På lager
    Heftet (Nr. 6)
  4. Jeg er, jeg er, jeg er
    Maggie O'Farrell Jeg er, jeg er, jeg er
    Tilbudspris 332,- Ordinær pris 379,-
    På lager
    Innbundet
  5. Jeg er, jeg er, jeg er
    Maggie O'Farrell Jeg er, jeg er, jeg er
    Tilbudspris 244,- Ordinær pris 279,-
    På lager
    E-bok (Nr. 7)
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.