Mirage

the captivating Sunday Times bestseller

Innbundet
Engelsk
Mirage
Mirage
Mirage
  • Forfatter: Somaiya Daud
  • Format: Innbundet
  • Antall sider: 320
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • Serienavn: Mirage
  • EAN: 9781473672628
  • Utgivelsesår: 2018
  • Andre medvirkende: Daud, Somaiya
Se flere produktegenskaper
269,-

Kjøp på nett

Tomt på Nettlager. Sjekk klikk og hent
A stunning and lushly imagined young adult debut about a girl who is kidnapped and forced to become the body double for the princess of a ruthless empire. Perfect for fans of An Ember in the Ashes and Cinder.