Spellhacker

Pocket
Engelsk
Spellhacker
Spellhacker
  • Forfatter: M. K. England
  • Format: Pocket
  • Antall sider: 416
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9780062657718
  • Utgivelsesår: 2021
  • Andre medvirkende: England, M. K.
Se flere produktegenskaper
149,-

Kjøp på nett

Bestilles fra England - Sendes fra oss innen ca 10 dager.
From the author of The Disasters, this genre-bending YA fantasy heist story is perfect for fans of Marie Lu and Amie Kaufman. In Kyrkarta, magic-known as maz-was once a freely available natural resource.