The ice beneath her

Pocket
Engelsk
4 stars
4 av 5 stjerner (75)
Jentene og mørket
The ice beneath her
The ice beneath her
  • Innbinding: Pocket
  • Forfatter: Camilla Grebe
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • Nivå: Voksen
  • Serienavn: Jentene og mørket
  • Serienummer: 1
  • EAN: 9781785761997
  • Kom i salg: 11. apr. 2017
  • Utgivelsesår: 2017
  • Tittel på originalspråk: Älskaren från huvudkontoret
  • Andre medvirkende: Grebe, Camilla (for)
  • Utgave nr.: 1
  • Emnekategori: Kriminal: politi, Skjønnlitteratur som er oversatt
Se flere produktegenskaper
149,-

Format

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 1-2 virkedager
'Scandi-noir at its powerful bleakest.' Daily Mail 'Deserves to be called a page-turner - I read it in one sitting!' Cecilia Ekback, bestselling author of Wolf Winter For fans of Jo Nesbo and The Bridge, The Ice Beneath Her is a gripping and deeply disturbing story about love, betrayal and obsession that is impossible to put down. Fast-paced and peopled with compelling characters, it surprises at every turn as it hurtles towards an unforgettable ending with a twist you really won't see coming . . . A young woman is found beheaded in an infamous business tycoon's marble-lined hallway. The businessman, scandal-ridden CEO of the retail chain Clothes & More, is missing without a trace. But who is the dead woman? And who is the brutal killer who wielded the machete? Rewind two months earlier to meet Emma Bohman, a sales assistant for Clothes & More, whose life is turned upside down by a chance encounter with Jesper Orre. Insisting that their love affair is kept secret, he shakes Emma's world a second time when he suddenly leaves her with no explanation. As frightening things begin to happen to Emma, she suspects Jesper is responsible. But why does he want to hurt her? And how far would he go to silence his secret lover?
4 stars
4 av 5 stjerner (75) 4 0 5 75
5 stars
47%
4 stars
40%
3 stars
13%
2 stars
0%
1 stars
0%

Kilde: bokelskere.no. Terningkast 5 og 6 er slått sammen til 5 stjerner. Se lesernes omtaler av denne boka.

Flere av samme forfatter
  1. Husdyret
    Camilla Grebe Husdyret
    379,-
    På lager
    Innbundet
  2. Husdyret
    Camilla Grebe Husdyret
    119,-
    På lager
    E-bok
  3. Husdyret
    Camilla Grebe Husdyret
    179,-
    På lager
    Pocket
  4. The ice beneath her
    Camilla Grebe The ice beneath her
    199,-
    På lager
    Pocket (Nr. 1)
  5. Skyggejegeren
    Camilla Grebe Skyggejegeren
    Tilbudspris 332,- Ordinær pris 379,-
    På lager
    Innbundet (Nr. 4)
  6. Når isen brister
    Camilla Grebe Når isen brister
    179,-
    På lager
    Pocket (Nr. 1)
  7. Husdyret
    Camilla Grebe Husdyret
    179,-
    På lager
    Pocket (Nr. 2)
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.