Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

The last act of Hattie Hoffman

Heftet
Engelsk
The last act of Hattie Hoffman
The last act of Hattie Hoffman
  • Innbinding: Heftet
  • Forfatter: Mindy Mejia
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: Vigmostad & Bjørke AS (VB Import)
  • Nivå: Voksen
  • EAN: 9781784295950
  • Kom i salg: 17. aug. 2017
  • Utgivelsesår: 2017
  • Andre medvirkende: Mejia, Mindy (for)
  • Utgave nr.: 1
  • Emnekategori: Thriller
Se flere produktegenskaper
129,-

Format

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sunday Times crime book of the month 'A haunting piece of fiction''A suspenseful and heart-wrenching thriller about ambition, obsession, and what happens when the lies we tell about ourselves become indistinguishable from the truth' Robin Wasserman, author of Girls on FireNo one keeps more secrets. No one is better at hiding them. Full of twists and turns, with an ending you will never see coming and characters that will stay with you long after the book is finished, The last act of Hattie Hoffman is a gripping psychological mystery perfect for fans of Emma Cline's The girls and Clare Mackintosh's I see you. Eighteen-year-old Hattie Hoffman is a talented actress, loved by everyone in her Minnesotan hometown. When she's found stabbed to death on the opening night of her school play, the tragedy rips through the fabric of the community. Sheriff Del Goodman, a close friend of Hattie's dad, vows to find her killer, but the investigation yields more secrets
Flere av samme forfatter
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.