GRATIS frakt på ALT! (Ikke klikk og send) Les mer

The PLAIN Janes

Pocket
Engelsk
The PLAIN Janes
The PLAIN Janes
  • Forfattere: Cecil Castellucci , Jim Rugg
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 496
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9780316522816
  • Utgivelsesår: 2020
  • Andre medvirkende: Castellucci, Cecil; Rugg, Jim
Se flere produktegenskaper
229,-

Kjøp på nett

Bestilles fra England - Sendes fra oss innen ca 10 dager.
The cult classic graphic novel is back! The first two instalments of The Plain Janes are available bound up for the first time with an all new, never before seen third story, perfect for fans of This One Summer and Awkward.