The Sister

A psychological thriller with a brilliant twist you won't see coming

Pocket
Engelsk
The Sister
The Sister
  • Forfatter: Louise Jensen
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 352
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • EAN: 9780751570557
  • Utgivelsesår: 2017
  • Andre medvirkende: Jensen, Louise
Se flere produktegenskaper
Tilbudspris 104,- Ordinær pris 149,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 2-4 virkedager.
A compelling, gripping psychological thriller from bestselling author Louise Jensen, perfect for fans of The Girl on the Train, I Let You Go and The Girl With No Past.
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.