The True Bastards

Book Two of the Lot Lands

Pocket
Engelsk
The Lot Lands
The True Bastards
The True Bastards
  • Innbinding: Pocket
  • Antall sider: 624
  • Forfatter: Jonathan French
  • Språk: Engelsk
  • Forlag/Utgiver: SD Books
  • Serienavn: The Lot Lands
  • EAN: 9780356511665
  • Utgivelsesår: 2019
  • Andre medvirkende: French, Jonathan
Se flere produktegenskaper
169,-

Hent i butikk

Sjekk beholdning i din bokhandel.

Reserver, vent på SMS og hent om en time.

Kjøp på nett

Sendes innen 2-4 virkedager.
Following the runaway success of The Grey Bastards - one of the biggest debut fantasy launches of the last five years - comes book two in the Lot Lands series, The True Bastards. Perfect for fans of Joe Abercombie, Mark Lawrence, Markus Heitz's Dwarves series and Stan Nicholl's Orcs series
Flere av samme forfatter
×

Finn butikken du ønsker å hente i:

Loading...
Vis nærmeste bokhandel til min posisjon

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

×

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.

Butikker i

Vis nærmeste bokhandel til min posisjon
Ikke på lager:
Tilbake ×

Hent i bokhandel

Loading...

Adresse

Åpningstider

Vi holder av varen for deg i 2 virkedager.

×

Takk for din klikk og hent-ordre!

Vi har sendt deg en e-post med oversikt over hva du har bestilt. Du vil motta en SMS fra oss når vi har holdt av varen – normalt innen 1 time i åpningstiden. Varen må hentes innen to virkedager.

Adresse:

By:

Postnummer:

Telefonnummer:

Åpningstider:

×

Butikker nærmest din lokasjon:

Loading...

Varen er dessverre ikke tilgjengelig i noen av våre bokhandler.