Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Dobbeltgjengerne

2023, E-bok, Bokmål
E-bok
Tilgjengelig for nedlasting

Digital bok. Ingen angrerett. E-boka blir tilgjengelig på din Norli-bruker og i Norli-appen etter kjøp

Norli Les & Lytt app

Din digitale bokhylle for lydbøker og e-bøker. Digitale bøker blir tilgjengelige i appen umiddelbart etter kjøp.

Last ned fra App StoreLast ned på Google Play

Verden kan ende når som helst, særlig etter en fuktig bytur. Fire litterater våkner på Nesøya, og i dyp fylleangst opplever de noe som kanskje er begynnelsen på dommedag. Etter denne romanåpningen forteller Dobbeltgjengerne en historie om uoppfylt kjærlighet, barndomstraumer og identitet.


Anmeldelser av Dobbeltgjengerne:

«Faktisk så er det spennende hvordan romanens tankesett og perspektiver har noe ustabilt ved seg. For både dem som leser og skriver bokanmeldelser, vil finne mange grunner til å trekke på smilebåndet, enten det er store ting som dommedag eller små detaljer som kleine stunder på Månefisken langs Akerselva. Dobbeltgjengerne er altså en underholdende bok. Seriøse forslag til hvordan man kan gjøre Oslo eller frustrerte menn bedre, må man lete etter andre steder.»
- Emilio Sanhueza, Aftenposten
«Flinks fortellere er menn som synser om kultur, familie og om egne frustrasjoner rundt livets amorøse sider. Forfatterens nye roman Dobbeltgjengerne har nok av negativitet i seg. Fortelleren havner på en fuktig og absurd bytur som ender med en mulig dommedag. Dette blir startskuddet for synsing rundt traumer, familie, klønete kjærlighet og intellektuelle frustrasjoner.»
- Emilio Sanhueza, Aftenposten - det beste fra kulturåret 2023

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Forlag/utgiver

    Kolon
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Bokmål
  • Utgivelsesår

    2023
  • Antall sider

    145
  • Utgivelsesdato

    12.10.2023
  • Utgave nr.

    1
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9788205592346

Kundeanmeldelser

Frakt og levering