Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Flommen

2019, Innbundet, Norsk Bokmål

272,-299,- i butikk

På nettlager - sendes innen 2-4 virkedager
  • Gratis frakt på ordre fra 299,-
  • Bytt i 200 butikker
  • På lagerhos 99 butikker

Det er flom, og en mann må evakuere sammen med hunden sin. Hunden stikker av og eieren havner på en heftig tur alene. Her finner han en skadet ørn som viser seg å få en større rolle etter hvert. Boka handler om kjærlighet til dyr og hvordan mennesker og dyr kan finne hjelp og støtte i hverandre.
Flommen er en ordknapp tegneserie om naturkrefter og hvordan mennesker og dyr er knyttet sammen.

Anmeldelser av Flommen:

«Illustrasjonane har eit stilisert, retroinspirert uttrykk som høver godt til den forenkla forma historia vert fortald i. Lite tekst gjev større rom for bodskapen om det ordlause samspelet mellom dyr og menneske.» Janne Karin Støylen, DAG OG TID
«Illustrasjonane har eit stilisert, retroinspirert uttrykk som høver godt til den forenkla forma historia vert fortald i. Lite tekst gjev større rom for bodskapen om det ordlause samspelet mellom dyr og menneske.»
- Janne Karin Støylen, DAG OG TID

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Estes, Max (for) ; Estes, Max (ill)
  • Forlag/Utgiver

    Cappelen Damm AS
  • Format

    Innbundet
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Utgivelsesår

    2019
  • Antall sider

    113
  • Emnekategori

    Tegneserieromaner i europeisk tradisjon
  • Kom i salg

    25. juni 2019
  • Nivå

    9-12
  • Varenummer

    9788202629786

Kundeanmeldelser

Frakt og levering