Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

De fem detektivene og mysteriet med den brente hytten

2026, Lydbok, Bokmål

349,-

Lydbok

Lydbok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned lydboka til PC eller din mobil fra siden Mine lydbøker.

Den første lydboka i Mysterie-serien av Enid Blyton. Perfekt for deg som har hørt på bøkene i Fem-serien, Nå skal du få bli kjent med en helt ny gjeng som havner i like spennende mysterier som du er vant til!
Noen har satt fyr på hytta til herr Hick, men hvem kan det være? Fatty, Larry, Daisy, Pip, Bets og hunden Buster har sin aller første sak å løse. Men det er ikke lett å være detektiver når konstabel Goon ber dem om å "forsvinne". Detektivene er fast bestemte – de må løse mysteriet før konstabel Goon gjør det!

Først publisert i 1943.

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Blyton, Enid (Forfatter) ; Skjæraasen, Magne (Oversetter) ; Skjegstad, Gaute Boris (Innleser) ; Frogner, Stig (Komponist)
  • Forlag/utgiver

    Cappelen Damm
  • Format

    Lydbok
  • Språk

    Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    The mystery of the burnt cottage
  • Utgivelsesår

    2026
  • Serienavn

    The Mystery Series
  • Serienummer

    1
  • Nivå

    9 - 12
  • Varenummer

    9788202886578

Kundeanmeldelser

Frakt og levering