Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Vi er ikke skumle dyr

2022, Innbundet, Norsk Bokmål

272,-299,- i butikk

På nettlager - sendes innen 2-7 virkedager
  • Gratis frakt på ordre fra 299,-
  • Bytt i 200 butikker
  • På lagerhos 99 butikker

Gjør deg klar for å møte fornærmede dyr fra hele verden som har fått et ufortjente dårlig rykte av oss mennesker.

Vi har alle et bestemt vesen som får huden vår til å krible og som gir oss frysninger: Edderkopper som får oss til å skrike, mus som får oss til å hoppe oppå møbler, eller flaggermus som får oss til å grøsse ved tanken på at de flagrer rundt i håret vårt.

Men hva har disse dyrene gjort for å fortjene et så dårlig rykte? Mesteparten av
tiden er det mennesker som har sagt at de er skumle, farlige, og til og med ekle. Nå er de kommet for å ta et oppgjør med de dårlige ryktene en gang for alle!

Med lattermilde illustrasjoner fra Sophie Corrigan avsløres sannheten om de ulike dyrene. Med en herlig tekst som får deg til å fnise og en lærerik faktaboks om hvert dyr, er dette den perfekte introduksjonen til 30 store og små dyr som ikke er så skumle i det hele tatt!

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Corrigan, Sophie (for) ; Sævareid, Heidi (ove)
  • Forlag/Utgiver

    Mangschou A/S
  • Format

    Innbundet
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    The not bad animals
  • Utgivelsesår

    2022
  • Antall sider

    159
  • Emnekategori

    Barn og ungdom: generell interesse: natur og dyr, naturens verden
  • Kom i salg

    6. sep. 2022
  • Nivå

    6-9
  • Varenummer

    9788282382489

Kundeanmeldelser

Frakt og levering