Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

22.07.11 - fra hat til kjærlighet : hendelsene som forandret Norge

2011, Innbundet, Bokmål

363,-399,- i butikk

Terningkast 5
På lager - Sendes innen 2-4 virkedager
  • Gratis frakt på ordre fra 299,-
  • Bytt i 200 butikker
  • Ikke tilgjengelig for hent i butikk
Dette er ei minnebok etter terrorangrepene i Oslo og på Utøya 22. juli 2011. Boka består av private bilder, bilder fra aviser og tv, tekster fra bloggere og forfattere, twittermeldinger og offisielle taler, og den dokumenterer det som skjedde i løpet av de første fire dagene etter angrepene.

Anmeldelser av 22.07.11:

5
"Mye av billedmaterialet er allerede godt kjent, men forlaget har funnet frem en rekke nye fotografier av utvilsom dokumentarisk verdi. Både fargegjengivelse, trykk og papirkvalitet holder et høyt nivå. Tekstmaterialet skiller seg fra tidligere utgivelser ved den sterke betoningen av Twitter-meldinger og beretninger fra overlevende."
- STEN INGE JØRGENSEN, VG
"Mye av billedmaterialet er allerede godt kjent, men forlaget har funnet frem en rekke nye fotografier av utvilsom dokumentarisk verdi.Både fargegjengivelse, trykk og papirkvalitet holder et høyt nivå.Tekstmaterialet skiller seg fra tidligere utgivelser ved den sterke betoningen av Twitter-meldinger og beretninger fra overlevende." STEN INGE JØRGENSEN, VG

Produktegenskaper

  • Forlag/utgiver

    Cappelen Damm
  • Format

    Innbundet
  • Språk

    Bokmål
  • Utgivelsesår

    2011
  • Antall sider

    212
  • Kom i salg

    8. nov. 2011
  • Utgave nr.

    1
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9788202370404

Kundeanmeldelser

Frakt og levering