Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Tier der andre taler

2018, E-bok, Norsk Bokmål

49,-

E-bok

E-bok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned e-boka til lesebrett eller app fra siden Mine e-bøker. Mobil/nettbrett: Last ned til appen du foretrekker, f.eks. iBooks (iPhone/iPad) eller Bluefire (Android).

I denne boken kan du lese om TV Visjon Norge og ukeavisen Norge Idag. Du får hilse på TV-redaktør Jan Hanvold og avisredaktør Finn Jarle Sæle - og omgangskretsen deres.
Hanvold, Sæle og deres allierte er offentlige personer, men prøver å sno seg unna offentlig framsatt kritikk. Høylytt hevder de at de taler der andre tier. Dette er Visjon Norge og Norge Idags motto. I virkeligheten gjør de stort sett det motsatte. Der folk flest ville ha forklart hvorfor de gjør som de gjør - eller i hvert fall sagt hei -, holder Hanvold og hans harde kjerne munn. Når vanlige folk belyser, undrer og byr opp til dialog, later Hanvold og co som om de er ikkeeksisterende. De lar rett og slett være å svare. Er det mest komfortabelt å tie kritikk og undring i hjel?
Sigmund Voll Ådnøy (født 1982) er barne- og ungdomsarbeider og skribent.
Han var tidligere ansvarlig for Facebook-siden Nei til Visjon Norge og har i senere tid vært pressekontakt for Facebook-gruppen Stans pengepredikantene (tidligere Stans Hanvold). Dette er hans første bok.

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Forlag/Utgiver

    EbnPublish
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Utgivelsesår

    2018
  • Kom i salg

    17. nov. 2018
  • Varenummer

    9788269140514

Kundeanmeldelser

Frakt og levering