Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Jeg er så jævla easy going

2014, E-bok, Bokmål

99,-

E-bok
Dette produktet er ikke tilgjengelig for kjøp for øyeblikket.

E-bok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned e-boka til lesebrett eller app fra siden Mine e-bøker. Mobil/nettbrett: Last ned til appen du foretrekker, f.eks. iBooks (iPhone/iPad) eller Bluefire (Android).

Innsiktsfullt og smart, full av svart humor og masse kjærlighet. "Jeg er så jævla easy going" er en ny ungdomsroman av prisbelønte Jenny Jägerfeld.

18 år gamle Joannas hjerne er som et tivoli i høysesongen, en analog twitter. Man kan også kalle det ADHD, og så lenge Joanna tar medisin, er det ikke noe særlig problem. Men når pengene hun tjener på å selge kondomer utgått på dato ikke strekker til, trøbler hun det skikkelig til for seg. Men selv det å bli truet på livet er ingenting sammenliknet med det å være forelsket i Audrey.

Få kan som forfatter Jenny Jägerfeld skrive så heftig om det å være ung. Hennes helt særegne skrivestil har fått betegnelsen «jägerfeldsk» og er beskrevet som heftig, ekspressivt, street smart, skarpt, hardt og fartsfylt. " 'Jeg er så jævla easy going' av Jenny Jägerfeld er et fyrverkeri av en bok. Hun skriver med en temperatur som jeg skulle ønske det fantes mer av i dagens ungdomslitteratur. (Hadde det vært for mye forlangt lizzm!)"
elislesebabbel.blogspot.no

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Jägerfeld, Jenny (Forfatter) ; Aspen, Nina (Oversetter)
  • Forlag/utgiver

    Aschehoug
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    Jag är ju så jävla easy going
  • Utgivelsesår

    2014
  • Antall sider

    337
  • Kom i salg

    29. okt. 2014
  • Utgave nr.

    1
  • Nivå

    12 - 16
  • Varenummer

    9788203258398

Kundeanmeldelser

Frakt og levering