Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Bonjour Paris - steder vi liker å gå til

2019, E-bok, Norsk Bokmål
E-bok

E-bok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned e-boka til lesebrett eller app fra siden Mine e-bøker. Mobil/nettbrett: Last ned til appen du foretrekker, f.eks. iBooks (iPhone/iPad) eller Bluefire (Android).

Boka vår er drømmen om Paris. Det er drømmen om steder vi har besøkt og elsker å gå tilbake til. Steder hvor du blir tatt imot i døra som venn. Hvor du trer inn i en fantastisk atmosfære, og kan nyte personlig og kunnskapsrik servering. Steder hvor du kan oppleve matlaging med sjel.
Det trenger ikke være kokekunst med stjerner for at du skal få den gode følelsen. Det trenger ikke være damaskduker, dyrt porselen, krystall eller glitter og stas. Det trenger ikke være modernistisk og avantgarde. Det eneste som trengs er entusiasme, mat og atmosfære som setter oss i godt humør.
Her er spising en idrett. Parisere går til lunsj og middag med entusiasme.
I Bonjour Paris - steder vi liker å gå til forteller vi om nettopp det; stedene vi liker å gå til i denne vidunderlige byen.

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Forlag/Utgiver

    Pilar
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Utgivelsesår

    2019
  • Emnekategori

    barer, kafeer, Reisehåndbøker: restauranter, vertshus
  • Kom i salg

    25. mars 2019
  • Varenummer

    9788293516507

Kundeanmeldelser

Frakt og levering