Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Sy om igjen

2013, Innbundet, Norsk Bokmål

239,-399,-

Medlem 40%
Utsolgt på nettlager
  • Ikke tilgjengelig for hent i butikk
Jenny Skavlan har i mange år gjort seg bemerket for sin klesstil. Flere ganger er hun blitt kåret til landets best kledde. Det har kostet både tid og penger. Nå gir hun gode råd til hvordan vi kan gi de klærne vi allerede har et så langt liv som mulig og utnytte garderoben på en bedre måte.

Du trenger ikke kjøpe alt nytt hver sesong fordi motebladene og bloggene forteller deg at dette MÅ du ha. Et eller to nye plagg, et friskt blikk på det du har i klesskapet, og et par runder med symaskinen, så har du det du trenger for å ta fatt på en ny sesong og føle deg vel.

Det er mange måter å gi klærne nytt liv på: Du kan gi dem videre og bytte til deg andre plagg, og du kan sette sammen garderoben på nye måter eller gi klærne en liten make over. Å sy om og skape nye plagg er avslappende, kreativt stimulerende og gir stor mestringsfølelse. Og så får man klær ingen andre har.

Husk å sjekke loftet til foreldre og besteforeldre, der kan det ligge klesskatter med masse sjel og mange gode historier, og historier er til for å deles på tvers av generasjoner.

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Skavlan, Jenny (for) ; Tobiasson, Tone Skårdal (for)
  • Vareeier

    Aschehoug
  • Format

    Innbundet
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Utgivelsesår

    2013
  • Antall sider

    159
  • Emnekategori

    Håndarbeid og stoffer
  • Kom i salg

    29. okt. 2013
  • Utgave nr.

    2
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9788203294129

Kundeanmeldelser

Frakt og levering