Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Britt-Marie var her

2015, E-bok, Norsk Bokmål
E-bok

E-bok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned e-boka til lesebrett eller app fra siden Mine e-bøker. Mobil/nettbrett: Last ned til appen du foretrekker, f.eks. iBooks (iPhone/iPad) eller Bluefire (Android).

Britt-Marie (63) har forlatt sin utro ektemann og er klar for et nytt liv. Det første hun må gjøre er å skaffe seg en jobb, og dermed åpner det seg nye - og helt - uventede muligheter. Det handler om fordommer, om hvordan man organiserer bestikket og om et gudsforlatt sted langs veien. Det er en fortelling om å få en ny sjanse, om det første avsparket og om at nesten alt kan rengjøres med natron.

Anmeldelser av Britt-Marie var her:

"Backman har helt opplagt truffet en nerve med sine historier breddfulle av sjarm, varme, humor og menneskeskjebner. Britt-Marie var her er i så måte intet unntak.(...) Bare Britt-Maries møte med saksbehandleren på det lokale NAV-kontoret og hennes usvikelig tro på at skrubbing med natron løser alle problemer, er alene grunner nok til å lese denne sjarmbomben av en roman."
- Pål Andreassen, Moss Avis

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Forlag/Utgiver

    Cappelen Damm
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Utgivelsesår

    2015
  • Emnekategori

    Humoristiske romaner
  • Kom i salg

    18. feb. 2015
  • Varenummer

    9788202472573

Kundeanmeldelser

Frakt og levering