Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Eg reiser aleine - roman

2022, Innbundet, Norsk Nynorsk
Terningkast 5
På nettlager - sendes innen 1-2 virkedager
  • Gratis frakt på ordre fra 299,-
  • Bytt i 200 butikker
  • På lagerhos 99 butikker

Den brutale røyndomen i paradis.

Mari blir invitert til Hawaii, der ungdomskjærasten Leo og vennen Todd busette seg i 1970-åra, og ho bestemmer seg for å ta reisa som ikkje blei noko av 42 år tidlegare. Ho har alltid hatt interessa for Hawaii med seg, for den særprega naturen og kulturen, surfing og hula. Det heile skulle vere ein draum, men no er ho her. Møtet med Leo nærmar seg, og det oppstår kjensler ho ikkje er heilt budd på. Minna er framleis sterke og levande, men korleis er det å møtast att etter alle desse åra?

«Eg reiser aleine» handlar om minne og draumar, at livet stadig kan by på nye sjansar, men også om den brutale røyndomen i paradis.

Anmeldelser av Eg reiser aleine:

5
Terningkast 5! Nå har det bare gått eit-par veker sidan eg las debutromanen til Hege Blom (1956), men tonen og stemninga i .Eg reiser aleine. kjenner eg dagleg og vedvarende på. Det lover godt ... Så lite, så mykje. Så full av vemod og lengt.
- Jan Askelund, Stavanger Aftenblad

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Blom, Hege (for) ; Blom, Hege ()
  • Forlag/Utgiver

    Det Norske Samlaget
  • Format

    Innbundet
  • Språk

    Norsk Nynorsk
  • Utgivelsesår

    2022
  • Antall sider

    174
  • Emnekategori

    Moderne litteratur
  • Kom i salg

    31. aug. 2022
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9788234007408

Kundeanmeldelser

Frakt og levering