Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Ekko i mørket

2000, Pocket, Norsk Bokmål
Utsolgt på nettlager
  • Ikke tilgjengelig for hent i butikk
Bok nummer to i trilogien om Hadassa - den jødiske piken som ble solgt som slave til en romersk familie noen tiår etter at Jesus ble korsfestet.
Hadassa unnslapp så vidt døden. Nå skjuler hun arrene og identiteten bak mørke slør. To menn kjente henne som Rafa, helbrederen. Ikke visste de at de begge hadde elsket kvinnen som skjulte seg bak slørene - en kvinne som de trodde var død.
Gud gir Hadassa evnen til å helbrede, og hun blir satt på sitt livs vanskeligste prøve: Hun risikerer livet for å hjelpe den som sendte henne til arenaen.
FRANCINE RIVERS har vunnet seg en stor leserkrets i Norge med romantrilogien Varsler i vinden, Ekko i mørket og Demring i nord, og romanene Den røde tråden, Forsoningsbarnet, Ufattelig kjærlighet og Den forbudte, alle kommet ut på Lunde Forlag.

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Rivers, Francine (for) ; Nilsen, Oddvar (ove)
  • Forlag/Utgiver

    Lunde Forlag AS
  • Format

    Pocket
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    An echo in the darkness
  • Utgivelsesår

    2000
  • Antall sider

    498
  • Serienavn

    Varsler i vinden, Ekko i mørke og Demring i nor
  • Emnekategori

    Historiske romaner, Religiøs skjønnlitteratur
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9788252032963

Kundeanmeldelser

Frakt og levering