Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Mirakelet ; I ord og handling

2020, E-bok, Bokmål

100,-

E-bok
Dette produktet er ikke tilgjengelig for kjøp for øyeblikket

E-bok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned e-boka til lesebrett eller app fra siden Mine e-bøker. Mobil/nettbrett: Last ned til appen du foretrekker, f.eks. iBooks (iPhone/iPad) eller Bluefire (Android).

Mirakelet
Miniserie: De superrike (2)

For to måneder siden sto jeg, Sadie Preston, utenfor Neo Xenakis kontor for å trygle om tilgivelse for den største feilen jeg noen gang har begått. Men det hele endte med at han ba om noe helt annet! Nå må jeg fortelle ham at jeg er gravid med det barnet han trodde han ikke kunne få. Neo har fremdeles arr etter å ha blitt sveket tidligere, og jeg har lært å ta hånd om meg selv. Likevel kommer den sjokkerende avsløringen min til å binde oss sammen – for alltid!

I ord og handling

Edward St. Cyr tror ikke på kjærlighet, men liker sex! Diana, fysioterapeuten hans, tror derimot ikke på sex uten kjærlighet. De har dermed et problem, siden han ønsker å ta forholdet deres til nye høyder. Diana er først nølende, men gir seg likevel hen. Så oppdager hun at hun er gravid, og avtalen deres snus på hodet!

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Berge, Mona (Oversetter) ; Kjellvik, Idun (Oversetter)
  • Forlag/utgiver

    HarperCollins Nordic
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    Bound by my scandalous pregnancy
  • Utgivelsesår

    2020
  • Antall sider

    314
  • Serienavn

    Romantikk
  • Utgivelsesdato

    30.06.2021
  • Utgave nr.

    1
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9789150764932

Kundeanmeldelser

Frakt og levering