Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Nye sjanser på øya

2026, E-bok, Bokmål
E-bok
Dette produktet er ikke tilgjengelig for kjøp for øyeblikket.

E-bok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned e-boka til lesebrett eller app fra siden Mine e-bøker. Mobil/nettbrett: Last ned til appen du foretrekker, f.eks. iBooks (iPhone/iPad) eller Bluefire (Android).

Et nytt hjemsted og en ny sjanse …

Da Eleanor ankommer øya St. Brannock’s Island, håper hun å finne svarene hun har lett etter hele livet og kanskje spor etter familien hun aldri har kjent.

Øya tar imot henne med åpne armer. Det vil si alle unntatt den stae, men sjarmerende bonden Bruno. Han vil ikke ha noe av festivalen hun er kommet til øya for å arrangere, men bak et barsk ytre skjuler det seg et hjerte tynget av tap.

Da Eleanor oppdager at hun bor i huset der moren ble født, avdekker hun også historien om en bemerkelsesverdig kvinne som under krigen risikerte alt for kjærligheten og for å beskytte øya.

Dette er en hjertevarm roman i den populære serien fra Rebecca Alexander som har solgt over 25 000 bøker i Norge - for lesere av Tracy Rees og Victoria Hislop.

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Alexander, Rebecca (Forfatter) ; Morset, Tora Larsen (Oversetter)
  • Forlag/utgiver

    Bonnier norsk forlag
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    Second chances at the cottage by the sea
  • Utgivelsesår

    2026
  • Serienavn

    Øya
  • Serienummer

    5
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9788234726712

Kundeanmeldelser

Frakt og levering