Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Neihjørningen i jungelen

2023, Innbundet, Norsk Bokmål
På nettlager - sendes innen 1-2 virkedager
  • Gratis frakt på ordre fra 299,-
  • Bytt i 200 butikker
  • På lagerhos 99 butikker

Nok en morsom bildebok om den søte og herlig trassige NEIhjørningen! Bøkene om NEIhjørningen har solgt over 1,5 millioner eksemplarer i Tyskland og er under utgivelse på 24 språk.

NEIhjørningen og prinsesse JOlivia hadde en krangel ... men ingen av dem vet hva den handlet om lenger! Når hunden VOFFor blir pedagogisk, får NEIhjørningen nok og stikker av. Han ender opp dypt inni den mørke jungelen, der han møter på en underlig slange.

Teksten har massevis av rim og ordlek, som vekker barns interesse for språk. Og de vakre illustrasjonene er laget av Astrid Henn. NEIhjørningen i jungelen er en vakker, morsom og vilter bok til høytlesning og selvlesing.

Boken er en frittstående oppfølger til Enhjørningen som sa NEI, som kom på norsk i 2022.

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Kling, Marc-Uwe (for) ; Halvorsen, Elisabeth Beanca (ove) ; Henn, Astrid ()
  • Forlag/Utgiver

    Bonnier Norsk Forlag AS
  • Format

    Innbundet
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    Das Neinhorn und die Schlangeweile
  • Utgivelsesår

    2023
  • Antall sider

    40
  • Serienavn

    Neihjørningen
  • Emnekategori

    Barn og ungdom: generell interesse: ville dyr og naturområder: jungel og tropisk regnskog, Billedbøker med tekst
  • Kom i salg

    1. sep. 2023
  • Utgave nr.

    1
  • Nivå

    6-9
  • Varenummer

    9788234713361

Kundeanmeldelser

Frakt og levering