Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Satans sommer

2022, Pocket, Norsk Bokmål

215,-229,- i butikk

På nettlager - sendes innen 1-3 virkedager
  • Gratis frakt på ordre fra 299,-
  • Bytt i 200 butikker
  • På lagerhos 99 butikker

Martin Junckers kone, Charlotte, får et anonymt tips: Det forferdelige terrorangrepet i København for seks måneder siden kunne ha vært avverget. Charlotte er gravejournalist og konfronterer Juncker, som etterforsker forbrytelsen, men han frykter for både sitt eget og Charlottes liv hvis hun går inn i saken.
Junckers gamle partner Signe er mer tilbøyelig til å hjelpe journalisten, men hun har sine egne utfordringer. Når det viser seg å være en forbindelse mellom terrorsaken og et lik som er funnet i Kongelunden, slipper Signe alle personlige problemer og gir alt i jakten på sannheten.
Juncker er fremdeles i Sandsted, plaget av mareritt etter farens død. Når en lokal advokat blir funnet drept i byparken, kastes han inn i en omfattende etterforskning som også trekker tråder til hans egen fortid.

Satans sommer er andre bok i serien om Martin Juncker. Første bind, Vinterland, utkom på norsk i 2020.

«... en godt sammenskrudd underholdningsthriller.» Ole Jacob Hoel, Adresseavisen

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Faber, Kim; Pedersen, Janni; Gundersen, Inge Ulrik
  • Forlag/Utgiver

    Aschehoug
  • Format

    Pocket
  • Språk

    Norsk Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    Dansk
  • Utgivelsesår

    2022
  • Antall sider

    522
  • Serienavn

    Martin Juncker
  • Serienummer

    2
  • Emnekategori

    Krim: politi
  • Kom i salg

    10. jan. 2022
  • Utgave nr.

    1
  • Nivå

    Voksen
  • Varenummer

    9788203378997

Kundeanmeldelser

Frakt og levering